Naujienos

2016-11-09 02:11:18

Turiningos vaikų rudens atostogos

Rudens atostogas Plungės vaikų globos namų vaikai praleido turiningai. Atostogų savaitę pradėjo artimųjų kapų tvarkymu.​​​​​​​​
Lapkričio 2 d. 11 vaikų vyko į Klaipėdos Akropolio ledo areną, kur vaikai patyrė daug džiugių akimirkų, pagerino čiuožimo įgūdžius. Vakare namuose vyko "Moliūgų šventė". Vaikai patys gamino įvairius patiekalus iš moliūgų, mokėsi pjaustyti žibintus.
​​​​​Lapkričio 3 d. vyko į Šiaulių "Aušros" muziejų, kuriame vyko dvi edukacinės projekto "Odos meistrai: amatas, verslas, menas" programos. Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su odos apdirbimo istorija, turėjo galimybės pasidaryti po odinį raktų pakabuką, iš dalių surinkti . pasirinktos rūšies avalynę, pagal formą nusipiešti savo svajonių batą. Popiet vaikai pasitikrino žinias viktorinoje apie Lietuvą, tvarkėsi savo aplinką.
Lapkričio 4 d. Plungės vaikų globos namai pakvipo pyragais. Visa bendruomenė paminėjo "Pyragų dieną". Tiek šeimynos vaikai, tiek darbuotojai kepė įvairių skonių ir formų skanumynus, o vėliau prie arbatos draugiškai vaišinosi ir aptarė pyragų gamybos receptus.