Naujienos

2016-03-24 12:03:52

Plungės vaikų globos namų auklėtiniai lankėsi Plungės JDC

Kovo – balandžio mėnesiais  Plungės jaunimo darbo centre vyksta akcija „Planuok karjerą atsakingai“. Akcijos metu mokiniai supažindinami su darbo rinkoje paklausiomis profesijomis, atliekami profesinio kryptingumo testai, organizuojamos diskusijos, žaidimai ir kt.

Kovo 21 ir 22 dienomis Plungės vaikų globos namų auklėtiniai lankėsi Jaunimo darbo centre. Su vaikais buvo kalbama apie tai, kokią profesiją jie nori įgyti, buvo nagrinėjami Lietuvos darbo biržos sudaryti įsidarbinimo galimybių barometrai, bandant nustatyti, ar pasirinktos profesijos būtų paklausios darbo rinkoje šiandien, diskutuota apie ateities profesijas. Vaikai pildė profesinių interesų anketą ir piešė profesinių interesų profilį, atliko užduotį, padedančią suvokti, kiek mūsų profesinius pasirinkimus lemia vertybės. Užsiėmimo pabaigai liko smagiausia dalis  – susiskirstę į komandas mokiniai žaidė „Karjeros kelią“.

Po užsiėmimo vaikai minėjo, jog Jaunimo darbo centre naudingai ir gerai praleido laiką. Tai jau ne pirmi susitikimai. Praėjusiais metais prasidėjęs bendradarbiavimas tarp Plungės vaikų globos namų ir Plungės jaunimo darbo centro sėkmingai vystomas toliau.